Zapraszamy na kurs Jogi metodą Sivanandy dla początkujących 24.6.2020 do 29.7.2020
Początek zajęć godz. 20.00

Pierwszeństwo dla osób, którym wirus przerwał poprzedni kurs!kurs

Kurs obejmuje sześć lekcji po 90 minut, które pozwalają na zapoznanie się z podstawowymi elementami praktyki, takimi jak pranayamy, powitanie słońca, 12 asan, właściwy relaks, oraz uwzględnienie w swoim planie ćwiczeń indywidualnych problemów zdrowotnych i uwarunkowań.
Każda pozycja, asana, omówiona jest szczegółowo pod kątem poprawnego wchodzenia i wychodzenia z niej, pracy z oddechem, oraz wskazań i przeciwwskazań do jej wykonywania.
W Jodze metodą Sivanandy od samego początku kładziemy nacisk na właściwy rytm ćwiczeń, które pokazujemy w pierwotnych sekwencjach, zalecanych przez doświadczonych nauczycieli i mistrzów jogi.
Sekwencja asan w Jodze metodą Sivanandy jest jednym z najstarszych sposobów praktykowania hatha-jogi, opartym na przekazie ustnym (guru kula).
Swami Sivananda mówił: "Każdy powinien wybrać zestaw kilku asan, które są odpowiednie do jego usposobienia, możliwości, komfortu, czasu i potrzeb.
Nigdy nie zmieniaj asan. Wybierz jeden zestaw i ćwicz go konsekwentnie. Jeśli jednego dnia robisz jedne asany, a drugiego dnia zmieniasz je, i tak codziennie, to nie będziesz miał [z tej praktyki] szczególnej korzyści".

Każdy z naszych uczniów może liczyć na indywidualne traktowanie i dokładne odpowiedzi na zadawane pytania.

Kurs prowadzony jest przez doświadczonych nauczycieli, posiadających międzynarodowe uprawnienia Yoga Acharya (nauczyciel zaawansowany).
Prowadzący szkołę, uczy nauczycieli na międzynarodowym kursie w Ustce.


Prosimy o rezerwację miejsca mailowo:
omkar@yogopedia.org
oraz wpłatę całości z góry (w przypadku karty FitProfit, całość dopłaty).
Uwaga! W czasie kursu nie działa karta Multisport.

mBank
41 1140 2004 0000 3102 7745 4496
Sectio Aurea
ul. Zarudawie 11
30-144 Kraków
tytuł wpłaty: kurs


Koszt 210 zł za kurs.