Zapraszamy na kurs Jogi metodą Sivanandy dla początkujących 13.11.2019 do 18.12.2019
Początek zajęć godz. 20.00kurs

Kurs obejmuje sześć lekcji po 90 minut, które pozwalają na zapoznanie się z podstawowymi elementami praktyki, takimi jak pranayamy, powitanie słońca, 12 asan, właściwy relaks, oraz uwzględnienie w swoim planie ćwiczeń indywidualnych problemów zdrowotnych i uwarunkowań.
Każda pozycja, asana, omówiona jest szczegółowo pod kątem poprawnego wchodzenia i wychodzenia z niej, pracy z oddechem, oraz wskazań i przeciwwskazań do jej wykonywania.
W Jodze metodą Sivanandy od samego początku kładziemy nacisk na właściwy rytm ćwiczeń, które pokazujemy w pierwotnych sekwencjach, zalecanych przez doświadczonych nauczycieli i mistrzów jogi.
Sekwencja asan w Jodze metodą Sivanandy jest jednym z najstarszych sposobów praktykowania hatha-jogi, opartym na przekazie ustnym (guru kula).
Swami Sivananda mówił: "Każdy powinien wybrać zestaw kilku asan, które są odpowiednie do jego usposobienia, możliwości, komfortu, czasu i potrzeb.
Nigdy nie zmieniaj asan. Wybierz jeden zestaw i ćwicz go konsekwentnie. Jeśli jednego dnia robisz jedne asany, a drugiego dnia zmieniasz je, i tak codziennie, to nie będziesz miał [z tej praktyki] szczególnej korzyści".

Każdy z naszych uczniów może liczyć na indywidualne traktowanie i dokładne odpowiedzi na zadawane pytania.

Kurs prowadzony jest przez doświadczonych nauczycieli, posiadających międzynarodowe uprawnienia Yoga Acharya (nauczyciel zaawansowany).
Prowadzący szkołę, uczy nauczycieli na międzynarodowym kursie w Ustce.


Prosimy o rezerwację miejsca mailowo:
omkar@yogopedia.org
oraz wpłatę zaliczki lub całości z góry (w przypadku karty FitProfit, całość dopłaty).
Uwaga! W czasie kursu nie działa karta Multisport.

mBank
41 1140 2004 0000 3102 7745 4496
Sectio Aurea
ul. Zarudawie 11
30-144 Kraków
tytuł wpłaty: kurs


Koszt 200 zł za kurs.
Od osób korzystających z kart FitProfit pobieramy dopłatę 75 zł.